PROSIMY O 1% PODATKU KRS 0000316697

logo eleos nagłówek

ZIMOWA SPARTAKIADA

15.02.2020 r. to data ostatniej spartakiady, w której wzięli udział Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gładyszowie. Był to szczególny wyjazd ze względu na aurę otaczającą spartakiadę w Ptaszkowej. Na trasach biegowych Ośrodka Sportów Zimowych uczestnicy rywalizowali w 65 Memoriale Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia a zarazem XXI Zintegrowanej Dziecięcej Spartakiadzie Zimowej. Organizatorami byli Gmina Grybów oraz Parafialny Klub Sportowy Jaworze. Patronat nad tym wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Starosta Powiatu Nowosądeckiego Marek Kwiatkowski oraz Wójt Gminy Grybów Jacek Migacz. Przed zawodami zgromadzeni mogli posłuchać koncertu Orkiestry Dętej z Ptaszkowej, która zagrała Mazurka Dąbrowskiego po ceremonii odpalenia znicza.

Spartakiada w Ptaszkowej cieszy się zawsze bardzo dużym zainteresowaniem. Zachęca świetnie przygotowanym obiektem sportowym, przystosowanym do sportów zimowych. Organizacja stoi na najwyższym poziomie, każdy uczestnik ma zagwarantowaną ciepła herbatę przed rozpoczęciem oraz słodką bułkę. Podczas zawodów słodkości przynosiła maskotka imprezy a po całym zdarzeniu udać się można było na obiad w pobliskiej szkole.
W skład konkurencji wchodziły:
– rzut piłeczką do bałwana (podział na chłopców i dziewczyny);
– strzał hokejką na bramkę (podział na chłopców i dziewczyny);
– wyścig narciarski (konkurencja drużynowa).

Nasz Warsztat może się pochwalić następującymi osiągnięciami:
I miejscem Artura Piwońskiego w kat
egorii strzał hokejką na bramkę
III miejscem Doroty Żołnierczyk w kategorii r
zut piłeczką do bałwana


Każdy obecny Podopieczny brał udział w zawodach, dopisywał humor a satysfakcja z uczestnictwa w imprezie była nie do opisania. Z niecierpliwością czekamy na powrót do podobnych inicjatyw.
Link do relacji oraz zdjęć ze wspomnianej Spartakiady: http://eleos.gladyszow.org/8006-2/

Informacje

Konto PKO S.A. 96 1240 5110 1111 0000 5211 9930
Regon: 492742737
NIP: 738-19-03-664

STATUT

LOGO ELEOS BEZ TŁA

Copyright 2019 KONCEPT ©  All Rights Reserved

Skip to content