Ruszył projekt „MoNaStyR – Młodzi Na Styku kultuR”

Ruszył projekt „MoNaStyR – Młodzi Na Styku kultuR”

ELEOS realizuje projekt pn. „MoNaStyR – Młodzi Na Styku kultuR”. Celem projektu jest podniesienie umiejętności i kompetencji społecznych osób w wieku 15-29 lat z terenu Gminy Uście Gorlickie oraz Powiatu Gorlickiego.

Trwa rekrutacja uczestników do projektu. Zapraszamy do udziału osoby młode, które chcą rozwijać swoje kompetencje społeczne, a przy okazji mogą zadziałać dla dobra społeczności lokalnej. Uczestnicy naszego projektu zainicjują bowiem realizację mikroprojektów społecznych przy wsparciu różnych specjalistów, psychologa i opiekunów.    W okresie wakacyjnym zaplanowaliśmy także inspirujące wyjazdy w miejsca związane z tematyką mikroprojektów. To uczestnicy zadecydują, gdzie chcą pojechać i z kim chcą się spotkać.

Jeśli lubisz mieć wpływ na to, co się dzieje w twoim życiu i jesteś zainteresowany/a oraz chętny/a do zrobienia czegoś dobrego dla siebie i innych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem uczestnictwa w projekcie, który znajduje się poniżej. Znajdziesz tam także deklarację uczestnictwa.

Zgłoś się – podziałajmy razem!

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROJEKCIE MoNaStyR