Pożegnania nadszedł czas…

29 Cze, 2019
ELEOS 0

Pożegnania nadszedł czas…

W ostatnich dniach czerwca uczestnicy wybrali się na integracyjny wyjazd do Gorlic. W Kinie Kolory obejrzeliśmy lekki film komediowy pt.: „Wyszczekani”.  Film opowiada o rottweilerze Maxie, który pracuje dla policji. Max to samotnik w typie macho, jednak do rozwiązania kolejnej sprawy zostaje skierowany wraz ze swoim partnerem – człowiekiem. Obaj trafiają na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Współpraca na linii człowiek – pies nie układa się jednak prawidłowo, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.

Po obejrzeniu filmu uczestnicy skorzystali z pysznego obiadu, przygotowanego przez obsługę Kina Kolory. Wszyscy bawili się dobrze i jeszcze w drodze powrotnej przypominaliśmy sobie najśmieszniejsze momenty z filmu.

Korzystając z ostatnich wspólnych chwil przed przerwą wakacyjną, w piątkowe popołudnie uczestnicy wraz z terapeutami podsumowali działalność pracy w WTZ w ostatnich miesiącach. Złożyliśmy sobie życzenia udanego wypoczynku, a uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wspólne zdjęcia i uściski zakończyły czerwcowe zajęcia w WTZ…

Do zobaczenia w sierpniu:)