POLSKO-SŁOWACKI Turniej Wodny Osób Niepełnosprawnych za nami

14 Maj, 2019
ELEOS 0

POLSKO-SŁOWACKI Turniej Wodny Osób Niepełnosprawnych za nami

W dniu 13 maja 2019 roku odbył się POLSKO-SŁOWACKI Turniej Wodny Osób Niepełnosprawnych. Poza grupą uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gładyszowie w turnieju wzięli udział przedstawiciele Warsztatów Terapii Zajęciowej z Lipinek i Biecza, Dziennego Ośrodka Wsparcia – ŚDS w Gorlicach z filią w Bobowej oraz delegacja ze Słowacji. Turniej odbył się w Ośrodku Uzdrowiskowym BIAWENA w Wysowej-Zdroju, gdzie przybyłych uczestników rozgrywek wodnych powitał gospodarz Gminy Uście Gorlickie – Wójt Zbigniew Ludwin wraz z Przewodniczącą Rady Gminy – Jolantą Dobek oraz Prezesem Stowarzyszenia Integracji Społecznej RODZINA – Elżbietą Wansacz.

Po rozgrzewce w basenie przyszedł czas na zadania turniejowe. Uczestnicy walczyli o uzyskanie najlepszego czasu i wyniku w konkurencjach: „Wędkarz”, „Łowienie na czas”, „Rzut do celu” oraz „Sztafeta”. Uroczyste wręczenie pucharów, medali i pamiątkowych dyplomów odbyło się już w siedzibie Ośrodka ELEOS w Gładyszowie. Oczywiście nie zabrakło także nagród rzeczowych – zarówno dla indywidualnych zwycięzców w danych konkurencjach, jak również dla obecnych warsztatów i ośrodków.

Zgromadzeni goście spędzali miło czas przy muzyce i pysznym ciastku. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz pojazdów i sprzętu w wykonaniu policjantów z Komendy Powiatowej w Gorlicach oraz strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Gładyszowie.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Integracji Społecznej RODZINA za pomoc w organizacji zawodów.