Wędrowny obóz żeglarski dla dzieci i młodzieży z ELEOSEM

28 Mar, 2019
ELEOS 0

Wędrowny obóz żeglarski dla dzieci i młodzieży z ELEOSEM

Z błogosławieństwa Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Paisjusza Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego, Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia Diecezji Przemysko-Gorlickiej „ELEOS” zaprasza dzieci i młodzież na obóz żeglarski, który odbędzie się w terminie 10-16 czerwca 2019 r. szlakiem Jezior Mazurskich. Port bazowy znajduje się w Giżycku, a każdy kolejny dzień to postój w innym porcie.
W programie obozu zaplanowane jest zwiedzanie atrakcji turystycznych w regionie, m.in. Wilczy Szaniec w Gierłoży, Śluzy na Kanale Mazurskim, Zamek w Rynie i inne. Podczas obozu uczestnicy będą zaznajamiać się z podstawami żeglarstwa, obsługą sprzętu, nauczą się węzłów żeglarskich. Obóz żeglarski będzie nie tylko okazją do spędzenia atrakcyjnego wypoczynku w malowniczym zakątku Polski, ale także czasem na zyskanie nowych doświadczeń życiowych i rozwijanie umiejętności w zakresie samodzielności i współpracy.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem nowych wyzwań i przeżyciem niezwykłej przygody prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 512-116-562.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!